LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier ciągłego doskonalenia

Miejsce pracy: Szczecin, Goleniów, Stargard
Nr ref.: 0018663
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań technologicznych mających na celu poprawę/maksymalizację efektywności procesów produkcyjnych,
  • przeprowadzanie analiz procesów produkcyjnych,
  • kierowanie i kontrolowanie pracą zespołów projektowych oraz ich planów wdrożeń,
  • wdrażanie idei i narzędzi Lean Manufacturing oraz Six Sigma,
  • uczestniczenie w nowych wdrożeniach technicznych,
  • prowadzenie audytów prawidłowości realizacji procesów,
  • koordynowanie projektów w obszarze ciągłego doskonalenia,
  • planowanie i prowadzenie projektów optymalizacyjnych na terenie Zakładu dotyczących redukcji kosztów i wydajności procesów,
  • tworzenie map strumieni przepływu wartości,
  • przeprowadzanie szkoleń,
  • raportowanie wyników pracy do przełożonych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia w kluczowych procesach funkcjonowania firmy: finanse, łańcuch dostaw, produkcja, inżynierning, 6Sigma, Lean,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym (w mowie i w piśmie),
  • znajomość metodologii Six Sigma,
  • znajomość narzędzi: 5-Why, Pareto, Kaizen itd.,
  • znajomość systemu SAP,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferta:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z bogatym pakietem socjalnym,
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji w Polsce oraz za granicą (szkolenia, konferencje),
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • miejsce pracy: Szczecin-Załom.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.