Opis stanowiska pracy

  • nadzorowanie budowy w zakresie robót ziemnych (głównie prace rekultywacyjne)
  • prowadzenie ewidencji odbieranych materiałów oraz ponoszonych kosztów
  • praca w biurze oraz na budowie

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi programów AutoCad, MsOffice
  • mile widziane wykształcenie wyższe inżynierskie na kierunku budownictwo (nie wymagamy uprawnień budowlanych)
  • mile widziana umiejętność poruszania się w przepisach z zakresu ochrony środowiska
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu

Prezentacja firmy

Firma RECULT zajmuje się budownictwem z zakresu ochrony środowiska. Prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria