Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • uczestniczenie w przygotowaniu i organizacja budowy
  • prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego
  • nadzór oraz koordynacja pracy pracowników i podwykonawców
  • raportowanie postępu realizowanych prac
  • rozliczanie budowy w odniesieniu do zatwierdzonego budżetu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia zarówno na budowach krajowych, jak i zagranicznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane lub wykształcenie średnie techniczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • zaangażowanie
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Prezentacja firmy

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Inżynieria