SPES CITY Sp. z.o.o. sp. k.
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku wykonującą realizacje z zakresu małej architektury. Zajmujemy się rewaloryzacją zabytkowych parków, ogrodów, skwerów miejskich, budową placów zabaw, terenów rekreacyjnych i sportowych. Dodatkowo świadczymy kompleksowe usługi porządkowo-czystościowe.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała bezpośredni udział w realizowanych kontraktach, w szczególności obiektów typu: place zabaw, parkingi, wnętrza podwórzowe, skwery, tereny rekreacyjne.

Zakres zadań:

  • realizacja robót w oparciu o wymagania kontraktu i dokumentację techniczną,
  • współudział w opracowaniu harmonogramu prac i jego realizacja na budowie
  • opracowanie planu potrzeb materiałowych, sprzętowych, kadrowych
  • nadzór nad planowaniem dostaw i ich terminowością
  • stała kontroli jakości wykonywanych prac
  • etapowe rozliczanie wykonanych robót
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy podległych pracowników
  • sporządzanie sprawozdań z wykonywania i zaawansowania robót
  • prowadzenie dokumentacji budowlanej i przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • doświadczenie zawodowe na budowach
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • dobra znajomość Auto Cad, MS Office
  • systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP
  • zdolność analitycznego myślenia
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się
tylko z wybranymi kandydatami.