Opis stanowiska pracy

Do zakresu zadań Inżyniera budowy należą:

  • uczestniczenie w przygotowaniu i organizacji budowy
  • analiza dokumentacji technicznej
  • prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego
  • nadzorowanie oraz koordynacja pracy brygad roboczych
  • dokonywanie pomiarów geodezyjnych (niwelator, teodolit)
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

 Oczekujemy, że na tym stanowisku kandydat będzie wyróżniał się:

  • wykształceniem wyższym w zakresie budownictwa ogólnego
  • umiejętnością obsługi sprzętu pomiarowego
  • umiejętnością pracy na komputerze (MS Office, AutoCad)
  • umiejętnością pracy w zespole

Ale mile będą widziane także:

  • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • chęć rozwoju zawodowego w branży

Jeżeli podejmiemy współpracę, to zyskasz:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy zawodowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość uczestnictwa w realizacji dużych przedsięwzięć budowlanych
  • możliwość pracy także na budowach realizowanych za granicą: Słowacja, Czechy, Niemcy, Holandia

Prezentacja firmy

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca