Mostostal Warszawa S.A.

Mostostal Warszawa SA jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona - hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w ponad 30 krajach na świecie.

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy; rozwiązywanie problemów technicznych,
  • kontrolowanie podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną,
  • koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie,
  • przeprowadzanie odbiorów w sposób przewidziany procedurami jakościowymi,
  • opracowywanie raportów z przebiegu prac wykonywanych na budowie oraz realizacji zatwierdzonych preliminarzy wydatków,
  • wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót.

Wymagania

  • studia wyższe techniczne budowlane,
  • doświadczenie w pracy na budowie i współpracy z firmami podwykonawczymi,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCAD,
  • znajomość procedur odbiorowych na placu budowy,
  • dobra znajomość obsługi MS Office,
  • komunikatywność,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pakiet dodatkowych benefitów - prywatna opieka medyczna, program zajęć sportowych i rekreacyjnych, program ubezpieczeń grupowych, szkolenia merytoryczne
  • pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.