Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby na powyższym stanowisku należeć będzie:
• Nadzór nad prowadzonych pracami aranżacyjnymi, wraz z planowaniem i realizacją kolejnych etapów
• Koordynacja procesu realizacji zadań zgodnie z wymogami kontraktu oraz dokumentacją
• Koordynacja pracy podwykonawców
• Przygotowywaniu i kompletowanie dokumentów dotyczących realizowanych prac
• Wsparcie realizacyjne i zarządcze Kierownika Projektu
• Nadzór nad przestrzeganiem przepisów dotyczących ochrony środowiska i prowadzenia prac zgodnie z zasadami BHP

Wymagania

Od idealnego kandydata oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego inżynierskiego (budownictwo, inżynieria środowiska, inżynieria elektryczna) lub architektonicznego
• Minimum jednego roku doświadczenia w realizacji projektów budowlanych kubaturowych (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami dotyczącymi aranżacji powierzchni komercyjnych lub handlowych)
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
• Umiejętności szybkiego uczenia się
• Posiadania wysokich umiejętności interpersonalnych
• Dążenia do realizacji zadań i osiągania założonych celów
• Elastyczności działania w zmieniających się warunkach
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kosztorysowaniu

Prezentacja firmy

REESCO jest firmą konsultingową specjalizującą się w realizacji p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria