Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży budowlanej poszukuje na terenie całego kraju osoby na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY

Zakres obowiązków:

  • kontrola stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem, przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi,
  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót przez własnych pracowników oraz firmy podwykonawcze,
  • nadzorowanie podległych pracowników,
  • zamawianie materiałów,
  • bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie,
  • wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Budowy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo (warunek konieczny),
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • zdolności analityczne i bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • uczciwość, odpowiedzialność i inicjatywa,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowocześnie zarządzanej firmie,
  • pracę w delegacjach na terenie Polski,
  • szansę rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

KAMARO jest firmą realizującą usługi budowlane od roku 1993 jako ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Kadra zarządzająca