Opis stanowiska pracy

Praca na etacie inżyniera budowy w branży konstrukcyjno-budowlanej.

Oferujemy pracę w zespole nadzorującym roboty budowlane w zakresie robót budowlanych oraz instalacji elektrycznych, sanitarnych
- nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy; rozwiązywanie problemów technicznych,
- kontrolowanie podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną,
- przeprowadzanie odbiorów w sposób przewidziany procedurami jakościowymi,
- opracowywanie raportów z przebiegu prac wykonywanych na budowie
- wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót

Wymagania

- doświadczenie w pracy na budowie min. 1 rok,
- znajomość AutoCAD, MS Project
- znajomość procedur odbiorowych na placu budowy,
- dobra znajomość obsługi MS Office,
- znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego (mile widziana)

Prezentacja firmy

Firma EBEC Sp. z o.o. sp.k. powstała w 2012 roku jako połączenie zespołó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie