Inżynier Budowy

EL-LOGIC

Olkusz, małopolskie

EL-LOGIC
EL-LOGIC
El-Logic – powstanie, działalność, przyszłość…
Firma EL-LOGIC powstała w 2008 roku i od tej pory dynamicznie się rozwija. Swoją działalność rozpoczęliśmy od projektowania instalacji sterowania urządzeń pracujących w hutach szkła, a następnie wykonywania instalacji elektrycznych w halach przemysłowych. Z każdym kolejnym rokiem otwieraliśmy się na nowe sektory: branża kruszyw, przemysł szklarski i budowlany, relokacja maszyn. Rozwijaliśmy się najpierw na rynku polskim, następnie europejskim, a aktualnie podejmujemy zlecenia na całym świecie.

Obecnie oferujemy szeroki zakres działalności dostosowując się do potrzeb rynku, jednocześnie zachowując standardy jakości i wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Naszym atutem jest zespół profesjonalnych ludzi, zaangażowanych w ciągły rozwój firmy.
Szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Olkusz

Zakres obowiązków (jeden z możliwych):

  • kontrola terminowości i jakości wykonywanych prac,
  • wspomaganie kierownika budowy w kontroli przestrzegania dyscypliny finansowej
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • analiza projektów w CAD,
  • opracowywanie harmonogramów prac budowlanych i planów zamówień materiałowych,
  • wspomaganie kierownika budowy w zlecaniu i odbiorze prac brygad montażowych własnych i podwykonawców,
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie elektryczne lub pokrewne,
  • umiejętność posługiwania się programem typu CAD,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • gotowość do pracy w delegacji w kraju
  • prawo jazdy kat. B,
  • rzetelność, dokładność oraz zaangażowanie,
  • odpowiedzialność za wykonywanie swoich obowiązków.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży,
  • uprawnienia SEP,
  • uprawnienia UDT na podesty ruchome nożycowe, teleskopowe itp.,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • Absolwenci, studenci studiów niestacjonarnych lub stacjonarnych gotowych do zmiany trybu na niestacjonarny.

Oferujemy:

  • pracę w firmie umożliwiającej realizowanie ambitnych planów
  • pracę w rozwijającej się firmie branży Instalacji Przemysłowych.
  • satysfakcjonujące zarobki,
  • duże możliwości rozwoju swoich umiejętności zawodowych,
  • zdobycie doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
EL-LOGIC