Opis stanowiska pracy

Obowiązki

  • Obsługa dokumentacji technicznej, projektowej, BHP,
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej,
  • Sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi pracami na budowie zgodnie z dokumentacją projektową i harmonogramem,
  • Współpraca w koordynacji prac na budowie
  • Wsparcie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych (kontakt z dostawcami i podwykonawcami)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo
  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku inżyniera budowlanego
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji budowlanej
  • prawo jazdy kategorii B
  • precyzja, sumienność
  • znajomość obsługi programu office i autocad
  • mile widziana chęć zdobycia uprawnień budowlanych (posiadanie ich nie jest wymagane)

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • realną możliwość rozwoju

Prezentacja firmy

Lepsza Praca

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria