Gottlob Rommel Bauunternehmung GmbH & Co. KG
Witamy w Teamie - podążaj z nami za naszym mottem: "zawsze lepiej".
Jako tradycyjne, odnoszące sukcesy i zdrowe przedsiębiorstwo rodzinne średniej wielkości z branży budowlanej wiemy dokładnie, jak ważni są kompetentni i zorientowani na sukces pracownicy. Praca zespołowa, dobra atmosfera pracy, wysoka orientacja pracowników i ciekawe projekty to ważne powody do zadowolenia naszych zatrudnionych.

Oferujemy:

  • interesujące i zorientowane na osiągnięcie celu projekty w rejonie Drezna i Lipska
  • wysoko zmotywowany zespół
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • pojazd służbowy (również do użytku prywatnego)
  • zakładowy program emerytalny, usługi związane z aktywnymi systemami oszczędnościowymi, ubezpieczenie wypadkowe, wynagrodzenie urlopowe jak i świąteczne i inne interesujące świadczenia
Buduj z nami. Dla wzmocnienia naszego zespołu, poszukujemy do jak najszybszego zatrudnienia na pełny etat w lokalizacji: Niemcy, Drezno, Lipsk

INŻYNIER BUDOWY

Twoje zadania:

  • Planowanie i koordynacja naszych projektów budowlanych
  • Wypełnianie naszej misji:
  • Budowanie ku pełnemu zadowoleniu naszych klientów w zakresie jednoczesnego osiągnięcia dobrego wyniku ekonomicznego współpracy z inwestorami, generalnymi wykonawcami oraz architektami jakości planowania, wspierania i realizacji projektów

Twój profil:

  • Ukończone studia jako inżynier budownictwa lub wykształcenie wyższe techniczne z porównywalnymi umiejętnościami
  • Pierwsze doświadczenie zawodowe poprzez staże na budowach lub w ramach kształcenia zawodowego
  • Dobre umiejętności komunikacyjne w języku niemieckim. Umiejętność zarządzania zespołem i asertywność
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Rommel Dresden GmbH & Co. KG • Fritz-Reuter-Straße 32 c • 01097 Dresden • www.gottlob-rommel.de/karriere
Martyna Charemska • bewerbung@rommel-dresden.de • Telefon 0711 25565-0