Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polską firmą konsultingowo-projektową. Świadczymy usługi takie jak nadzory inwestorskie, pełnimy rolę inwestora zastępczego, inżyniera kontraktu, projektujemy. Zatrudniamy i współpracujemy z ponad setką inżynierów branż budowlanych. W ciągu ostatnich kilkunastu lat staliśmy się partnerem dla krajowych i zagranicznych inwestorów realizujących przedsięwzięcia komercyjne: centra handlowe, magazynowe, zakłady produkcyjne, budynki biurowe, hotele, obiekty sportowe i inwestycje mieszkaniowe.

Obecnie poszukujemy kandydata do pracy w biurze i na budowach na stanowisku:

Inżynier budowy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • przygotowania inwestycji,
  • organizację wykonania robót budowlanych,
  • prowadzenie administracji budowy (protokoły, raporty, poczta, itp.)
  • organizacje przetargów na wykonawców robót budowlanych i dostawców,
  • analizę dokumentacji projektowej, przygotowanie do realizacji,
  • bieżącą kontrolę prowadzonych robót na placu budowy.
  • pomoc w wypełnianiu obowiązków inspektora nadzoru,
  • kontrolę jakości prac i ich zgodności z projektem, przepisami prawa budowlanego, normami technicznymi oraz warunkami umowy,
  • bieżący kontakt z uczestnikami procesu budowlanego.

Wymagania:

Do współpracy zapraszamy kandydata, który:

  • posiada wykształcenie wyższe budowlane lub pokrewne (branża ogólnobudowlana, sanitarna i elektryczna),
  • posiada dobrą znajomość obsługi komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych,
  • posiada znajomość obsługi programów CAD i kosztorysowych,
  • ma zdolność do łatwego i szybko przyswaja nowych zagadnień,
  • cechuje go duża samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobrze planuje i organizuje pracę własną,
  • posiada łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • posiada prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języków obcych.

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w prężnym zespole,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Prezentacja firmy

UNI-FORM to dziesiątki ludzi pracujących na terenie całego kraju ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości