ANDEL Polska Sp. z o.o.
Firma Andel Polska Sp. z o.o. lider na rynku polskim świadczący kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska, dostawca innowacyjnych rozwiązań dla sektora energetycznego, kolejnictwa, kopalnictwa i pozostałych gałęzi przemysłu, poszukuje kandydata na stanowisko:

Inżynier budowy

Miejsce pracy: Kraków Obszar działania: cała Polska

Opis stanowiska:

  • nadzór nad realizacją robót budowlanych,
  • organizacja logistyczna dla pracowników,
  • wyszukiwanie i obsługa zamówień na materiały i podwykonawców do realizacji prowadzonych inwestycji,
  • współpraca w przygotowywaniu dokumentacji technicznej i powykonawczej,
  • przygotowywanie dokumentacji przetargowej oraz kosztorysów,
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami i podwykonawcami.

Wymagania:

  • znajomość pakietu, AutoCAD, MS Office
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie obsługi inwestycji,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość podstawowych przepisów prawnych z zakresu prawa budowlanego, wodnego i ochrony środowiska,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP oraz kierownika budowy w zakresie sieci wod-kan,
  • dokładność, skrupulatność, rzetelność, zaangażowanie,
  • samodyscyplina,
  • dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. „B”.

Oferujemy:

  • praca w ambitnym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,
  • pakiet szkoleń stanowiskowych,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • elastyczność w sposobie zatrudnienia (Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie),
  • benefity w postaci kart sportowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.