Opis stanowiska pracy

  • Bieżąca analiza postępu prac oraz kosztów robót kontraktowych i dodatkowych
  • Planowanie dostaw i kontrola materiałów dostarczanych na plac budowy
  • Prowadzenie dokumentacji odbiorowej robót na etapie trwania budowy
  • Sporządzanie obmiarów wykonywanych robót, prowadzenie rozliczeń z podwykonawcami
  • Opracowanie dokumentów odbioru końcowego w tym dokumentacji powykonawczej, przygotowanie raportów i sprawozdań
  • Współpraca z Zamawiającym i Nadzorem, oraz przy opracowaniu wycen na roboty dodatkowe i zamienne
  • Współpraca z Kierownictwem kontraktu, obsługa bieżących potrzeb budowy

Wymagania

  • Wykształcenia budowlanego
  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości Pakietu Office
  • Dyspozycyjności
  • Samodzielności i odpowiedzialności
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Dobre warunki pracy w przyjaznym zespole (wsparcie zespołu w początkowej fazie zatrudnienia);
  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą budowlaną oferującą profesjonalne i kompleksowe usługi b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie