Opis stanowiska pracy

ZATRUDNIMY INŻYNIERA BUDOWY Z INOWROCŁAWIA LUB OKOLIC

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • nadzorowanie pracy podległych mu pracowników, sprzętu i podwykonawców;
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
  • realizacja założeń kosztowych i terminowych budowy;
  • wykonanie obmiarów, wycen i rozliczeń;
  • przygotowanie zamówień;
  • raportowanie realizacji robót.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne (może być w trakcie),
  • minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na budowie przy pracach wykończeniowych,
  • znajomość przepisów BHP oraz P.poż;
  • biegła obsługa komputera,
  • dobra znajomość programów AUTOCAD,NORMA, WORD i EXCEL
  • prawo jazdy kat. B,
  • sumienność, kreatywność, samodzielność, zaangażowanie,
  • ścisła współpraca z kierownikami robót w celu realizacji kontraktu,
  • zdolność planowania i organizowania pracy,
  • ambicja i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi,
  • odpowiedzialność, samodzielność, sumienność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • telefon służbowy;
  • komputer służbowy;
  • ubezpieczenia grupowe;
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.

Prosimy aplikacje kierować za pomocą opcji "Aplikuj" zaś w temacie maila należy wpisać nazwę stanowiska „INŻYNIER BUDOWY”.

Za nadesłane aplikacje dziękujemy i jednocześnie informujemy, że INELBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się Generalnym Wykonawstwem realizacji inwestycji.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria