INŻYNIER BUDOWY

ELEKTROTIM S.A.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

ELEKTROTIM S.A. z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób do pracy w Zakładzie Sieci Gliwice na stanowisko

Będziemy od Ciebie oczekiwać:

  • Kontroli jakości prac, bezpieczeństwa i zaawansowania robót
  • Nadzoru nad podległymi brygadzistami i elektromonterami
  • Nadzoru nad wybranymi podwykonawcami
  • Planowania prac i optymalnego wykorzystanie posiadanego i wynajmowanego sprzętu
  • Przygotowanie niezbędnych raportów z postępu prac
  • Weryfikacji dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót oraz kosztorysowania przedmiarów robót
  • Kontroli terminowości wykonania prac
  • Bieżącego kontaktu z urzędami, właścicielami gruntów, wykonawcami, dostawcami mediów oraz innymi podmiotami biorącymi udział w procesie inwestycyjnym

Wymagamy abyś był :

  • Absolwentem lub studentem ostatnich lat (studia wieczorowe lub zaoczne) Wydziału Elektrycznego

Wymagamy abyś posiadał:

  • Znajomość zagadnień realizacji budowy obiektów elektroenergetycznych
  • Bardzo dobrą organizację pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

ELEKTROTIM S.A. wykonuje instalacje i sieci elektryczne oraz elek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis