Fulco Technologie Budowlane Sp. z o.o.

Inżynier budowy

Od: Fulco Technologie Budowlane Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań, Gdańsk, Gliwice

Opis stanowiska pracy:

  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Sporządzanie i weryfikacja przedmiarów robót
  • Przygotowanie zapytań ofertowych
  • Analiza i porównywanie ofert
  • Opracowywanie wycen i kosztorysów w oparciu o dokumentację projektową oraz zebrane oferty
  • Realizacja zadań formalnych związanych z realizowanymi kontraktami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, inżynierskie lub w trakcie studiów inżynierskich
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów AutoCAD i NORMA PRO
  • Sumienność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Samodzielność w realizowaniu swoich obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku inżyniera
  • Wiedza techniczna w zakresie wykonawstwa elewacji wentylowanych

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
  • Uczestnictwo w prestiżowych i unikatowych inwestycjach