Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny Sp. z o.o. nr KRAZ 1428 dla swojego klienta – firmy z branży budowlanej poszukuje osób na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY
Miejsce pracy: Poznań / Śrem

Oferujemy:
- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko, wyzwania zawodowe i realną możliwość rozwoju,
- pracę w renomowanej firmie z branży budowlanej o stabilnej pozycji na rynku i dynamicznym rozwoju,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Obowiązki:
- prowadzenie i nadzór nad wykonaniem robót budowlanych,
- poszukiwanie nowych dostawców oraz podwykonawców, pozyskiwanie ofert, prowadzenie negocjacji cenowych,
- zamawianie materiałów i sprzętu budowlanego,
- uzgadnianie rozwiązań technicznych,
- nadzór nad realizacją robót budowlanych przez firmy podwykonawcze,
- wspieranie Kierownika budowy w bieżących działaniach
- wykonywanie przedmiarów,
- wycena robót, analiza ofert podwykonawców.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo),
- znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych, przepisów budowlanych, bhp, itp.,
- doświadczenie zawodowe przy realizacji inwestycji budowlanych dla obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej (min. 2 lata),
- zaangażowanie, umiejętność negocjowania,
- umiejętność przedmiarowania i wyceny robót budowlanych,
- znajomość rysunku technicznego i programu AutoCad
- mile widziane uprawnienia wykonawcze lub w fazie uzyskania uprawnień
- znajomość języka angielskiego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Inżynieria