Opis stanowiska pracy

- analiza i weryfikacja dokumentacji,
- znajomość pb,wt,itp.,
- opracowywanie kosztorysów i analizy cenowe,
- tworzenie zapytań ofertowych, kontrola merytoryczna i kosztowa,
- przygotowywanie zleceń i umów, negocjowanie warunków umownych,
- przygotowywanie harmonogramów, analizy harmonogramowe, weryfikacje i kontrola harmonogramów na projekcie,
- bieżące nadzorowanie prowadzonych projektów, komunikowanie się z wykonawcami, projektantami, Inspektorami, Inwestorem,

MIEJSCE PRACY: ul. Irysowa 8, Bielany Wrocławskie

Wymagania

- absolwent studiów technicznych - budowlanych
- min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym,
- pasja w zakresie wykonywanego zawodu,
- otwarty umysł,
- szerokie zdolności analityczne,
- znajomość programów branżowych,
- kreatywność, dyscyplina, otwartość i stanowczość w działaniu.

Prezentacja firmy

YOON Group Sp. z.o.o. jest firmą świadczą usługi jako inwestor zastępczy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie