European Human Resources AB
EHRAB Sp. z o.o. to firma rekrutacyjno-wykonawcza ze skandynawskimi korzeniami, prowadząca projekty na terenie Europy. W sposób profesjonalny zapewniamy dostęp do optymalnych rozwiązań w zakresie rekrutacji i delegowania pracowników. Możemy poszczycić się partnerstwem z największymi skandynawskimi

Opis stanowiska:

Nadzór nad robotami budowlanymi oraz organizację pracy na budowie

Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową

Zarządzanie materiałami, sprzętem, etc.

Prowadzenie dokumentacji oraz tworzenie raportów projektów

Przygotowywanie wykonanych robót do odbiorów

Koordynowanie pracą inspektorów

Realizacja zadań zleconych przez przełożonego zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i dokumentacją techniczną

Nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP

Oferujemy :

Pracę w międzynarodowej firmie w gronie profesjonalistów

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Niezbędne narzędzia pracy

Atrakcyjne wynagrodzenie

Przelot na miejsce pracy, dojazdy do pracy

Zakwaterowanie

Zatrudnienie u szwedzkiego pracodawcy

Inżynier budowy

Miejsce pracy: 414 82 Göteborg

Min.3-5 lata doświadczenie na stanowisku Inżyniera Budowy

Doświadczenie na budowie tunelu, metra, budynki przemysłowe.

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dobra znajomość języka niemieckiego

Mile widziana znajomość j. tureckiego

Wykształcenie wyższe kierunkowe: Budownictwo

Prawo jazdy kat. B

Dyspozycyjność

Bardzo dobra organizacja pracy, zdolność do pracy w zespole

Umiejętność delegowania zadań i ich koordynowanie

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.