Inżynier Budowy - Teletechnika

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla swojego klienta znanej firmy inżyniersko – instalacyjnej (instalacje teletechniczne, automatyka budynkowa, BMS, zabezpieczenia techniczne i wykrywanie pożaru) działającej na terenie całej Polski poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Budowy - TeletechnikaMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • opracowywanie planów realizacji poszczególnych inwestycji
  • zapewnienie bieżących dostaw materiałów i urządzeń na potrzeby realizacji poszczególnych inwestycji
  • nadzorowanie przebiegu prac związanych z realizacją inwestycji
  • bieżące raportowanie wszelkich okoliczności związanych z realizacją inwestycji, w szczególności z: jakością nadzorowanych prac, ich terminowością wynikającą z odrębnych harmonogramów, rodzajem wykorzystywanych materiałów oraz technik instalacyjnych
  • uczestniczenie w organizowaniu prac związanych z przygotowaniem i realizacją inwestycji
  • reprezentowanie Zleceniodawcy, w kontaktach z kontrahentami
  • koordynowanie i nadzorowanie wszelkich działań podejmowanych przez podwykonawców

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe branżowe (wydziały elektryczne, elektrotechniczne, itp.)
  • Znajomość zasad wykonania instalacji teletechnicznych (SSP, DSO, KD, CCTV, LAN itp.)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Realizację ciekawych i pełnych wyzwań projektów
  • Rozwój oraz spełnianie ambicji zawodowych
  • Przyjazną atmosfera w profesjonalnym zespole
  • Możliwość poszerzenia kompetencji za pomocą szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.