Inżynier Budowy- Specjalność Roboty ziemne, drogowe

Energopol-Trade-Tarnobrzeg Sp. z o.o.

39-403 Tarnobrzeg, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:
- prowadzenie budów w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym
- bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót, jakości, kontroli i badań
- koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia wyższego technicznego o profilu budownictwo
- minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie drogownictwa, robót ziemnych

Prezentacja firmy

Energopol Trade Tarnobrzeg jest dynamicznie rozwijającą się firmą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie