Inżynier Budowy/ Specjalista ds Ofertowania

Control Process S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • zbieranie i gromadzenie danych w zakresie nakładów pracy oraz norm zużycia materiałów
  • zbieranie i uaktualnianie cen materiałów oraz cen najmu sprzętu
  • uzgadnianie z kontrahentem szczegółowego zakresu prac i dostaw
  • analizowanie materiałów przetargowych i zbieranie materiałów niezbędnych do opracowania oferty
  • dokonywanie uzgodnień z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki
  • sporządzanie przedmiarów, kalkulacji, kosztorysów i wycen
  • sprawdzanie dostarczonych przez Zamawiającego przedmiarów / ilości robót
  • kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców lub dostawców
  • uczestniczenie w negocjacjach kontraktowych w celu uzgodnienia ceny i rozwiązań techniczno-organizacyjnych
  • analiza techniczna dokumentacji projektowej, i zgłaszanie do niej uwag
  • wystawianie zlecenia robocze brygadom roboczym
  • sporządzanie obmiarów wykonywanych prac.
  • sporządzanie zestawień kosztów robocizny na poszczególne obiekty.
  • sporządzanie dokumentów sprzedaży (faktury, rozliczenia finansowe itp.)
  • opracowywanie planu potrzeb materiałowych, sprzętowych, kadrowych i transportowych
  • opracowanie wspólnie z Kierownikiem Budowy harmonogramu robót, dostaw materiałów i usług oraz sprzętu i personelu dla potrzeb budowy.
  • sporządzanie wycen robót
  • współpraca z biurem projektów w ramach zadania

Wymagane umiejętności:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem
  • doświadczenie w przygotowywaniu kompletnych ofert handlowych najchętniej jako Generalny Wykonawca.
  • znajomość rynku usług budowlanych.
  • znajomość zagadnień procesów w przetargach publicznych,
  • zdolności interpersonalne, umiejętności negocjacyjne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel). Norma , umiejętność analizy projektów,
  • znajomość programów komputerowych: MS Office EXCEL, Norma, AutoCad
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • środowisko zorientowane na zwiększanie umiejętności i wiedzy
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom
  • precyzyjnie określone zasady awansu według przyjętej ścieżki kariery
  • pracę w miłej atmosferze

Prezentacja firmy

Firma Control Process istnieje od 1991 roku. Od momentu założenia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Analityka