Inżynier Budowy Mostów

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżące rozliczanie wykonanych robót oraz podwykonawców.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja specjalizująca się w w wymagających projektach infrastrukturalnych oraz miejskich.

Opis stanowiska

  • Bieżące rozliczanie wykonanych robót oraz podwykonawców
  • Koordynacja procesów logistycznych w obrębie placu budowy
  • Udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót
  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi departamentami w celu prawidłowej realizacji projektu
  • Przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców
  • Raportowanie postępu wykonanych robót.

Profil kandydata

  • Ukończone studia na kierunku budownictwo
  • Znajomość metod i technik budowlanych, doświadczenie zawodowe przy projektach infrastrukturalnych w sekcji mostowej
  • Otwartość na wiedzę oraz zdobywanie nowych doświadczeń
  • Nastawienie na współpracę
  • Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę przy dużym projekcie infrastrukturalnym
  • Realny wpływ na globalny rozwój przedsiębiorstwa
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o bardzo dobrej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe)
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page