Inżynier Budowy, Majster - Prace Wykończeniowe

Bud-Pol

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

Nadzór nad pracami podwykonawców i sił własnych
Kontrola jakości wykonywanych
Przygotowanie dokumentacji powykonawczej
Udział w procesie oferowania i kosztorysowania
Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót
Prowadzenie rozliczeń pracowników własnych oraz podwykonawców

Wymagania

Wykształcenie wyższe, Budownictwo
Znajomość oprogramowania MS Office, AutoCAD-podstawy
Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku, przy nadzorowaniu prac wykończeniowych
Doświadczenie w budownictwie przemysłowym - warunek konieczny
Prawo jazdy kat. B. - warunek konieczny
Zdecydowanie i konsekwencja w działaniu

Oferujemy:

Umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

BUD-POL Kompleksowa Realizacja Inwestycji - wykonujemy wszelkiego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie