Project Manager / Kosztorysant instalacji sanitarnych i HVAC

Ensyco

Warszawa lub Milanówek, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma ENSYCO zajmuje się projektowaniem, realizacją i obsługą techniczną w zakresie instalacji sanitarnych, HVAC dla powierzchni Shell & Core, FIT OUT w obiektach o wysokim skomplikowaniu instalacji technicznych. Ensyco specjalizuje się w audytach i konsultingu w zakresie gwarancji komfortu cieplnego, akustycznego, oświetleniowego - pomiary i regulacje i szeroko pojętej jakości powietrza IAQ, środowiska wewnętrznego.
Dodatkowo wdrażamy w Polsce proces Commissioningu Cx dzięki, któremu inwestycja może zostać zrealizowana i zakończona w formie pełnej gotowości do użytku pod kątem jakości, funkcjonalności i odpowiedniej wydajności systemów technicznych ( HVAC, BMS, Elektrycznych). Proces ten przygotowuje budynek do osiągnięcia najlepszych wyników WELL Performance Test w certyfikacji WELL

Szukamy osób z różnym doświdczeniem, mamy kilka stanowisk do obsadzenia.

Zakres obowiązków:
• wykonywanie wizji lokalnych na ofertowanych projektach i bezpośredni kontakt z Klientem
• analiza dokumentacji powykonawczej
• wykonywanie kosztorysów i przedmiarów instalacji sanitarnych i HVAC
• analiza zapytań ofertowych i dokumentacji przetargowej w zakresie instalacji sanitarnych,
• pozyskiwanie ofert od podwykonawców, dostawców, współpraca z dostawcami,
• optymalizacja kosztów w ramach przygotowywanych ofert,
• analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności I przekazanie jej na budowę
• codzienny kontakt ze zleceniodawca/klientem

Oferujemy:
• elastyczną formę zatrudnienia - możliwość pracy zdalnej z domu( po okresie próbnym) , budowy głównie w Warszawie, biuro do wyboru (Warszawa lub Milanówek)
• rodzaj zatrudnienia do negocjacji
• system premiowy
• uczestnictwo w prestiżowych projektach budowlanych i współpraca z najlepszymi w branży
• możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Wymagania
• wykształcenie wyższe kierunkowe
• dobra znajomość branży, doświadczenie w kosztorysowaniu powierzchni
FIT OUT i Shell & Core w zakresie instlalcji HVAC, BMS, Elektrycznych
• chęć rozwoju zawodowego
• znajomość programu Excel, AutoCad i innych branżowych
• samoorganizacja, rzetelność, sumienność
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
• wcześniejsza praktyka projektowa mile widziana

Prezentacja firmy

Ensyco <br/>Nasza siła to wysoce wyspecjalizowana kadra z wielole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne