Inżynier budowy/ kierownik robót - Poznań

UNIBEP S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za:

  • Prowadzenie dokumentacji budowy,
  • Kontrolę jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzegania przepisów BHP i ppoż. na powierzonym odcinku prac,
  • Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej,
  • Koordynację i nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego budowlanego (min. inżynierskiego),
  • Mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku – preferowane w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym lub przemysłowym,
  • Zdolności organizacyjnych i komunikatywności,
  • Znajomości MS Word, MS Excel i AutoCAD.

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy