INŻYNIER BUDOWY / KIEROWNIK ROBÓT DROGOWYCH

Spóldzielnia Parcy AGROBUD

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych /drogi/, w oparciu o
wymagania kontraktu, dokumentacje techniczną oraz harmonogramy,
- aktywne wspieranie kierownika budowy,
- rozwiązywanie problemów technicznych,
- koordynowanie zamówień materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na
budowie,
- wykonywanie obmiarów i rozliczeń wykonanych robót,
- nadzór w zakresie właściwego zabezpieczenia powierzonych narzędzi i materiałów,
- rozliczanie czasu pracy pracowników.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne budowlane lub średnie budowlane,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej, ewentualnie znajomość AutoCad,
- dobra znajomość obsługi MS OFFICE,
- mile widziane doświadczenie w pracy na budowie,
- komunikatywność, skrupulatność, sumienność, dobra organizacja pracy,
- prawo jazdy kat. B,
- uprawnienia budowlane drogowe mile widziane,
- znajomość obsługi niwelatora mile widziane

Prezentacja firmy

Spółdzielnia istnieje od 1987roku Posiada własną bazę magazynowo sprzęto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria