inżynier budowy/kierownik robót drogowych

Novum Invest Silesia Sp. z o.o. Sp. k.

Katowice, 40-568, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :
- bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót
- koordynacja i podział robót na powierzonym odcinku
- planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji
- bieżące monitorowanie założonego budżetu
- prowadzenie dokumentacji budowy, w tym dziennika budowy
- rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych
materiałów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie
powierzonych zadań
- odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót
- stała współpraca z inwestorami, inspektorami i podwykonawcami w zakresie
realizowanych prac
- przygotowanie przedmiaru robót, opisów, rozwiązań technicznych
- koordynacja i kontrola prac podwykonawców

Wymagania

- duże doświadczenie przy robotach drogowych miejskich
- umiejętność prowadzenia robót
a/ brukarskich
b/ kanalizacyjnych
c/ bitumicznych (mile widziane)
- doświadczenie w organizowaniu brygad wykonawczych, egzekwowaniu wydajności
oraz realizacji zgodnie z harmonogramem prac
- mile widziane doświadczenie przy robotach brukarskich z zastosowaniem
systemów niwelacji 2D oraz maszynowym układaniu kostki.
Firma dysponuje kilkoma maszynami do układania kostki. Posiadamy systemy
niwelacji 2D i 3D.
- mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności
drogowej

Prezentacja firmy

Firma branży drogowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie