Inżynier Budowy Inwestora Zastępczego

Bico Group Sp. z o.o.

03-310 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację i obsługę biura inżyniera kontraktu a więc :

  • kontrola harmonogramów i rozliczeń oraz zarządzanie pracą zespołu inspektorów nadzoru;
  • prowadzenie i prookołowanie narad;
  • czuwanie nad obiegiem dokumenów wg procedur przyjętych dla realizacji;
  • ścisła współpraca z biurem w Warszawie;
  • Raportowanie, rozliczanie inwestycji;

Wymagania

• minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
• znajomość prawa budowlanego
• silna orientacja na jakość oraz terminowość wykonywanych prac
• samodzielność i dobra organizacja pracy
• ukierunkowanie na współpracę przy rozwoju firmy
• prawo jazdy kat. B
• bardzo dobra znajomość MsOffice,
• czytanie dokumentacji w AutoCad itp.
• gotowość do pracy w delegacji

Prezentacja firmy

Firma Bico Group Sp..zo.o. zajmuje się zastępstwem inwestorskim o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie