Inżynier budowy ds. instalacji elektrycznych

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:
· koordynacja i nadzór nad robotami instalacyjnymi prowadzonymi na budowie,
· weryfikacja jakości i poprawności wykonanych prac,
· analiza dokumentacji wykonawczej,
· rozliczanie wykonanych robót (w tym obmiary),
· uczestnictwo w procedurach odbiorowych ,
· współpraca z zespołem budowy,
· przygotowywanie kalkulacji i wycen robót dodatkowych i zamiennych,
· współpraca z klientem i podwykonawcami.

Wymagania:
· wykształcenie wyższe techniczne, preferowane elektrotechniczne lub pokrewne,
· doświadczenie w zakresie realizacji inwestycji budowlanych (w tym inwestycji komercyjnych mile widziane),
· umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
· znajomość specyfiki robót budowlanych i instalacyjnych,
· uprawnienia do kierowania robotami będą dodatkowym atutem,
· samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu,
· znajomość j. angielskiego na poziomie B1 będzie dodatkowym atutem,
· preferowane prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia.

Oferujemy:
· atrakcyjne wynagrodzenie,
· umowę o pracę,
· duże możliwości rozwoju zawodowego,
· stabilne zatrudnienie,
· bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport).

 Osoby spełniające powyższe wymagania zachęcamy do przesłania swojej aplikacji.

Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA