Inżynier budowy ds. elektrycznych

F.B.I. TASBUD S.A.

Warszawa, mazowieckie

Od: F.B.I. TASBUD S.A.
Miejsce pracy: Warszawa

"Bazując na doświadczeniu budujemy stabilną przyszłość"

Generalny Wykonawca inwestycji budowlanych, z ponad trzydziestoletnią tradycją w branży, poszukuje kandydatów na stanowisko: Inżynier budowy ds. elektrycznych

Opis stanowiska:

  • terminowa i jakościowa realizacja robót elektrycznych, zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym), budżetem, harmonogramem i sztuką budowlaną,
  • analiza dokumentacji technicznej oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań z zakresu robót elektrycznych,
  • analiza i optymalizacja projektów przetargowych, budowlanych i wykonawczych w zakresie instalacji elektrycznych,
  • prowadzenie dokumentacji robót elektrycznych;
  • nadzorowanie pracowników własnych oraz robót podwykonawców pod względem zgodności z umową, harmonogramami, przepisami BHP i ppoż w zakresie robót elektrycznych,
  • kontrola robót podwykonawców w zakresie elektrycznym oraz ich rozliczanie,
  • składanie zamówień materiałowych na podstawie projektów i nadzór nad dostawcami materiałów elektrycznych;
  • zarządzanie podległymi pracownikami branży elektrycznej,
  • raportowanie postępów robót elektrycznych.

Wymagania:

  • zawarcie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych wg poniżej załączonego wzoru – aplikacje bez klauzuli nie będą rozpatrywane,
  • wykształcenie wyższe techniczne (min. inżynier),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word, MS Project),
  • dobra znajomość programu AutoCad,
  • umiejętność negocjowania,
  • umiejętność współpracy z Podwykonawcami,
  • zaangażowanie, systematyczność, sumienność, punktualność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • zdobycie doświadczenia,
  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów,
  • możliwość rozwoju,
  • możliwość zdobycia uprawnień,
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.