Inżynier budowy ds. elektrycznych (m/k)

Trenkwalder

Kaposfő, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kaposfő
Obowiązki:
  • planowanie zadań, uzgadnianie harmonogramu i terminowa realizacja etapów projektu,
  • koordynacja i współpraca z podwykonawcami,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji prowadzenia projektu i dokumentacji technicznej,
  • monitorowanie i kalkulacja kosztów projektu ze szczególnym zorientowaniem na możliwe oszczędności oraz ściągalność wymagalnych należności,
  • dbałość o wysoki standard obsługi klientów.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe w kierunku: elektryka, elektrotechnika lub pokrewnym,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacji, urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub mechanicznych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i nauki wielu nowych umiejętności,
  • wszelkie konieczne narzędzia pracy,
  • dodatkową prywatną opiekę medyczną oraz świadczenia socjalne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy