Inżynier Budowy (budownictwo kolejowe i tramwajowe)

KZN Rail Sp. z o.o.

30-740 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• nadzór nad realizacją prac budowlanych,
• planowanie i zamawianie materiałów niezbędnych do bieżącej realizacji,
• współpraca z dostawcami w zakresie terminowej realizacji dostaw,
• prowadzenie dokumentacji technicznej kontraktu,
• sporządzanie oraz aktualizacja raportów rzeczowo-finansowych,
• korespondencja z podwykonawcami, przekazywanie uzgodnień i wytycznych technicznych,
• przygotowywanie zapytań ofertowych dla podwykonawców

Miejsce pracy: budowy na terenie Polski Południowej

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowana specjalność – Drogi Kolejowe)

• bardzo dobra znajomość programu Excel,

• znajomość warunków kontraktowych FIDIC,

• umiejętność analitycznego myślenia,

• samodzielność oraz inicjatywa,

• odpowiedzialność za powierzone zadania,

• dyspozycyjność – praca w delegacji.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Przyjazną atmosferę pracy, w młodym i dynamicznym zespole,

• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji,

• Niezbędne narzędzia pracy tj. telefon, laptop,

• Możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

KZN Rail Sp. z o.o. to kluczowe ogniwo Grupy KZN Bieżanów w strategii k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie