INŻYNIER BUDOWY / ASYSTENT INŻYNIERA BUDOWY

LT Serwis Sp. z o.o. Sp. K

Poznań, wielkopolskie

WWW.LTSERWIS.PL

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Od: LT Serwis Sp. z o.o. Sp. K
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do prawidłowej pracy budowy,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności z
  • harmonogramem i zweryfikowaną dokumentacją techniczną,
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej/powykonawczej,
  • sprawdzanie kompletności dokumentacji odbiorowej zgodnie z wymogami, umową i przepisami prawa,
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu, Kierownikami Robót, Dostawcami, Podwykonawcami, Generalnym Wykonawcą, Zamawiającym,
  • udział w spotkaniach i naradach technicznych na budowach, zarządzanie komunikacją, organizacja spotkań,
  • nadzór nad podwykonawcami,
  • koordynowanie prac, delegowanie zadań i kontrola efektów pracy,
  • wykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywność, samodzielność i kreatywność, zaangażowanie
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • umiejętność optymalizacji pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego