Inżynier Budownictwa

Iznab Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Iznab Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Oferta Pracy dla:

Inżynier Budownictwa (min. doświadczenie – 1 rok)

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Organizacja i koordynacja prowadzonych projektów budowlanych (EU/krajowe), właczając w to spotkania z kontrahentami/klientami i partnerami projektów,
  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych/cenowych, a także dostarczanie informacji ekonomicznych o kontrakcie/projekcie na potrzeby wewnętrzne organizacji, pod względem kompletności, prawidłowości i wykonalności,
  • Tworzenie zapytań ofertowych, kontrola merytoryczna i kosztowa, analizy cenowe,
  • Przygotowywanie zleceń i umów, negocjowanie warunków umownych,
  • Bieżące raportowanie prowadzonych projektów, komunikowanie się z wykonawcami, projektantami, Inspektorami, Inwestorem i organami administracji,
  • Przygotowywanie harmonogramów, analizy harmonogramowe, weryfikacje i kontrola harmonogramów na projekcie,
  • Udział w przygotowaniu opinii i ekspertyz dla projektów budowlanych w Polsce,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - zatrudnienie na podstawie umowy o prace,
  • dzielenie się wiedzą i doświadczeniem bez ograniczeń,
  • zdobycie cennego doświadczenia przy realizacji projektów w EU/krajowych,
  • realny wkład w rozwój organizacji, właściwy dla dynamicznych firm,
  • pracę w międzynarodowym zespole profesjonalistów,
  • wysoka kultura organizacyjna.

Wymagania

  • doświadczenie min. 1 rok (ewentualnie bez doświadzczenia) w projektach EU/krajowych
  • znajomość programów branżowych (np: REVIT, AutoCAD, etc.),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programów do Analizy Cyklu Życia – LCA (np: SimaPro, GaBi, etc.)
  • preferowane kierunki: Budownictwo, Inżynieria Lądowa.
  • talent, zdolność, ponadprzeciętność,
  • samodzielność w działaniu, i bardzo dobra organizacja pracy,
  • szerokie zdolności analityczne, i zainteresowanie informatyką
  • pasja w zakresie wykonywanego zawodu,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • podróże na terenie Polski i EU.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

O firmie:

IZNAB Sp. z o.o. jest firmą inżynieryjno-konsultingowa specjalizująca się w świadczeniu usług w sektorach takich jak Budownictwo, Energetyka i Nanotechnologia.

IZNAB Sp. z o.o. jest liderem w poszukiwaniu rozwiązań, dostosowanych do potrzeb każdego projektu, przy znacznej redukcji kosztów projektowania i wykonania. Poprzez połączenie inżynierii, architektury i wdrażanie najnowszych technologii, możemy zapewnić naszym klientom skutecznie rozwiązań i obniżenie kosztów budowy obiektu. Nasz zespół wykorzystuje zalety innowacyjnych i nowoczesnych materiałów i technik budowlanych. Wszechstronność IZNAB Sp. z o.o. wynikająca z doświadczenia naszego zespołu zarówno w w/w sektorach przemysłu pozwala zmaterializować przedstawione nam pomysły na wykonalne projekty, pod względem technicznym i ekonomicznym.

IZNAB Sp. z o.o. jako firma z dziedziny doradztwa technicznego, specjalizuje się w specyficznym obszar zakresie doradztwa w sektorze Energetycznym i Budownictwa Zrównoważonego, w celu dostarczenia firmom indywidualnego procesu optymalizacji projektów budowlanych, w zakresie efektywności energetycznej i zmniejszenia oddziaływania na środowisko naturalne, poprzez redukcję emisji gazów cieplarnianych. Zespół pracowników IZNAB Sp. z o.o. posiada doświadczenie we współpracy z akredytowanymi agencjami normalizacyjnymi, które umożliwiają uzyskanie międzynarodowych certyfikatów LEED lub BREEAM.

IZNAB Sp. z o.o. posiada ścisłe powiązania z firmami, specjalizującymi się w zakresie energii odnawialnej a także w pracach hydraulicznych, pozwalając na kompleksową realizacje powierzonych projektów, zapewniając odpowiednie doświadczenie i dostarczając wymagane zaplecze techniczne.