Inżynier budownictwa ze znajomością języka francuskiego

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Francja (różne), zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Francja (różne)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta, lubelskiej firmy działającej w branży budowlanej od 2000 roku, poszukujemy osoby chętnej do podjęcia zatrudnienia we Francji, na stanowisku:

Zakres obowiązków:

- Nadzór nad realizacją projektów budowlanych;
- Nadzór nad brygadą 6-osobową;
- Transport ludzi z miejsca zamieszkania na budowę;
- Zaopatrzenie w materiały niezbędne do realizacji projektu (w wyjątkowych sytuacjach);
- Bezpośredni kontakt telefoniczny lub osobisty z inwestorem lub zleceniodawcą;
- Sporządzanie cotygodniowych sprawozdań na potrzeby firmy.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne;
- Dobra znajomość języka francuskiego;
- Doświadczenie w branży budowlanej;
- Umiejętność zarządzania zespołem;
- Dobra organizacja pracy i samodzielność;
- Prawo jazdy kat. B.

Nasz klient oferuje:

- Kontrakt menedżerski na okres trwanie umowy z inwestorem zagranicznym;
- Możliwość długofalowej współpracy;
- Comiesięczne wynagrodzenie oraz premię uznaniową;
- Zakwaterowanie oraz samochód (bus).

Oferta pracy stałej.
Licencja Agencji nr 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.