Inżynier budownictwa wodnego

Jobland.pl

Katar/ Doha, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana z Kataru poszukuje obecnie inżynierów budownictwa wodnego do pracy przy realizacji inwestycji związanych z budową lotniska w Doha.

Miejsce pracy: Katar

Obowiązki:

- prowadzenie monitoringu technicznego projektu w zakresie inwestycji melioracyjnych i budownictwa wodnego,

- prowadzenie kontroli realizacji zadań w terenie,

- kontrola terminowości oraz zgodności wykonania zadań inwestycyjnych z założeniami projektu oraz posiadaną dokumentacją

,- współpraca z wykonawcami oraz inspektorem nadzoru inwestorskiego,

- bieżąca analiza projektów inżynierskich, sugerowanie rozwiązań mogących usprawnić prace,

- prowadzenie dokumentacji związanych z realizacją działań inwestycyjnych w projekcie.

Wymagania:

Prosimy o dokładne zapoznanie się ze wszystkimi wymaganiami poniżej:

- ukończone studia inżynierskie,

- bardzo dobra znajomość j.angielskiego, cała dokumentacja jest prowadzona w tym języku,

- co najmniej 8 lat doświadczenia zawodowego, w tym minimum 6 na stanowisku związanym z pracami melioracyjnymi i wodnymi,

- gotowość do szybkiego podjęcia pracy, projekt rozpoczyna się w grudniu!

- wybrane osoby zaprosimy na spotkanie bezpośrednio z przedstawicielem Katarskiego pracodawcy, które odbędzie się w Warszawie, konieczne będzie osobiste uczestnictwo w tym spotkaniu. Osoby, które otrzymają ofertę pracy będą musiały zalegalizować dokumenty niezbędne do uzyskania wizy w Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz ambasadzie Kataru w Warszawie,

Oferta:

- praca od zaraz przy budowie prestiżowej inwestycji,

- wynagrodzenie podstawowe od 18,000zł do 22,000zł/miesiąc + nadgodziny oraz dodatek mieszkaniowy lub mieszkanie o wysokim standardzie wynajęte przez firmę,

- przeloty oraz wiza opłacona przez pracodawce.

CV prosimy przesyłać w j.angielskim poprzez przycisk "aplikuj" poniżej ogłoszenia.

Prezentacja firmy

Jobland.pl to praca w kraju i za granicą. Posiadamy oferty pracy dla pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
18 000PLN - 23 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria