INŻYNIER BUDOWNICTWA - SPECJALNOŚĆ STALOWE KONSTRUKCJE BUDOWLANE

HRO Recruitment

Radom, mazowieckie

HRO Recruitment to brand firmy HRO Personnel, dynamicznie rozwijającego się dostawcy usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Obowiązki:

  • Konstruowanie stalowych konstrukcji budowlanych;
  • Wykonywanie analiz wytrzymałościowych konstrukcji;
  • Zatwierdzanie i autoryzacja projektów;
  • Współpraca z Działem Handlowym w celu opracowania dokumentacji technicznej dla klientów;
  • Współpraca z innymi działami w celu optymalizacji i modernizacji konstrukcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: Kierunek stalowe konstrukcje budowlane;
  • Uprawnienia do projektowania stalowych konstrukcji budowlanych nadane przez Okręgową Komisję Kwalifikacyjną Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa lub analogicznie okręgową komisję z innego województwa;
  • Projektowanie konstrukcji stalowych zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 1090 dla klasy konstrukcji EXC 3;
  • Projektowanie konstrukcji stalowych według Euro-kodów - zasad projektowania i obliczeń wytrzymałościowych zawartych w normach od PN-EN 1990 do PN-EN 1999;
  • Co najmniej 5 – letnie doświadczenie w konstruowaniu stalowych konstrukcji budowlanych;
  • Praktyczna znajomość programów Autodesk do projektowania stalowych konstrukcji budowlanych.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Odpowiednie do wymagań wynagrodzenie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Zgadzam się na wykorzystanie przez HRO Recruitment, który jest brandem HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.