INŻYNIER BRANŻY MECHANICZNEJ

KTI Poland S.A.

Płock, mazowieckie

People are the key to our success

KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.

Do swojego biura operacyjnego w Płocku poszukujemy Inżynierów Branży Mechanicznej w następujących specjalności: maszyny wirujące

Miejsce pracy: Płock

W specjalności:

  • Maszyny Wirujące

DZIAŁ MECHANICZNY

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowanie oraz nadzór nad dokumentacją na etapie projektu bazowego w zakresie branży mechanicznej,
  • Przygotowanie oraz sprawdzanie dokumentacji na etapie projektu wykonawczego w zakresie branży mechanicznej,
  • Prowadzenie uzgodnień z Klientem oraz udzielanie wyjaśnień poddostawcom urządzeń i maszyn,
  • Współpraca z innymi działami inżynieryjnymi przy przygotowaniu ofert,
  • Kontakty z inspektorami jednostek notyfikowanych.

WYMAGANIA OGÓLNE:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, technologia chemiczna),
  • Doświadczenie w projektowaniu dla przemysłu rafineryjnego/petrochemicznego/chemicznego i/lub energetycznego,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Biegła obsługa programu AutoCAD (2D).

WYMAGANIA SZCZEGÓŁOWE:

  • Znajomość norm API.
  • Znajomość działania pomp i systemów pompowych.
  • Wiedza z zakresu projektowania maszyn wirujących.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w dużych projektach dla branży Oil&Gas,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.