INŻYNIER BRANŻY BUDOWLANEJ Z UPRAWNIENIAMI DZIAŁ INŻYNIERYJNY/ SEKCJA BUDOWLANA

KTI Poland S.A.

Płock, mazowieckie

People are the key to our success

KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.

Do swojego biura operacyjnego w Płocku poszukujemy Inżyniera Branży Budowlanej z uprawnieniami projektowymi oraz ze znajomością języka angielskiego.

Miejsce pracy: Płock

OPIS STANOWISKA:

  • Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Inżyniera Branży Budowlanej w szczególności należeć będzie:
  • Samodzielne tworzenie dokumentacji technicznej oraz raportów i opisów technicznych,
  • Wykonywanie obliczeń,
  • Kontrola i weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • Kompletowanie dokumentacji w obrębie zadania,
  • Współpraca z pozostałymi branżami inżynieryjnymi zaangażowanymi w realizację projektu przemysłowego.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych w przemyśle rafineryjnym, petrochemicznym i/lub chemicznym,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń - warunek konieczny,
  • Znajomość standardów i norm projektowych, w tym Eurokodów ,
  • Doświadczenie w pracy w programie AutoCAD , Microstation oraz znajomość programu obliczeniowego Autodesk Robot Structural Analysis Professional,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu 3D PDS,
  • Gotowość do odbywania krajowych i zagranicznych podróży służbowych,

Cechy osobowościowe:

  • Wysoka etyka pracy i pozytywne nastawienie.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.