Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 27/09/2016.

INŻYNIER BRANŻY BUDOWLANEJ (ochrona środowiska)

Sosnowiec, śląskie

Amec Foster Wheeler Energia Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie modelu 3D konstrukcji;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej filtrów workowych w zakresie kanałów spalin, konstrukcji wsporczej i opodestowania;
  • Obliczenia statyczne;
  • Opracowanie dokumentacji warsztatowej;
  • Nadzór nad opracowaniem dokumentacji warsztatowej w przypadku zlecenia do podwykonawcy: udział w wyborze podwykonawcy, opracowanie założeń projektowych, koordynacja prac projektowych, kontrola prac projektowych;
  • Wykonanie lub koordynacja i nadzór nad opracowaniem dokumentacji powykonawczej;
  • Współpraca przy prefabrykacji;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowalnym lub mechanicznym;
  • Min. 3 lat doświadczenia zawodowego w projektowaniu podobnych konstrukcji; doświadczenie dot. projektowania filtrów workowych lub elektrofiltrów będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziana znajomość programu Tekla Structure, Robot i Ansys;
  • Znajomość innych systemów projektowania przestrzennego 3D będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość programów AutoCAD i MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • Znajomość norm branżowych, eurokodów, przepisów techniczno-budowlanych i przepisów prawa budowlanego;
  • Uprawnienia projektowe będą atutem;
  • Dyspozycyjność, komunikatywność, zdolności organizacyjne, operatywność;
  • Umiejetność pracy w zespołach projektowych;
  • Prawo jazdy kat. B;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z dopiskiem „Inżynier branży budowlanej” oraz klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 833).”

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Amec Foster Wheeler Energia Polska Sp. z o.o. działa na naszym rynku od początku lat... dziewięćdziesiątych jako część międzynarodowego koncernu Amec Foster Wheeler.

Amec Foster Wheeler jest wiodącym producentem i dostawcą urządzeń wykorzystujących nowoczesne technologie spalania węgla w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego oraz pozyskiwania energii z biomasy i paliw odpadowych. Firma projektuje, produkuje, dostarcza i montuje m.in. kotły z cyrkulacyjnym złożem fluidalnym i kotły pyłowe na parametry podkrytyczne i nadkrytyczne oraz wykonuje usługi serwisowe.

Kotły dla energetyki zawodowej i przemysłowej dostarczane przez Amec Foster Wheeler spalają różne rodzaje paliw produkując energię przy zachowaniu ostrych standardów ochrony środowiska i wysokiej dyspozycyjności.

Jako pracodawca, firma oferuje duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Inżynieria , Praca Budownictwo , Praca BHP / Ochrona środowiska , Praca Kontrola jakości , Praca Inne