Inżynier bezpieczeństwa wsparcia sprzedaży

4Sync Solutions Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- Świadczenie wsparcia w obrębie technologii Fidelis Network oraz Endpoint (Next Generation Intrusion Prevention) technologii bezpieczeństwa informatycznego dla potencjalnych i aktualnych klientów

- Przygotowywanie oraz prowadzenie proof-of-concept w/w technologii oraz opracowanie wymaganej dokumentacji technicznej oraz (BoM),

- Uczestniczenie we wdrożeniach,

- Wsparcie działu sprzedaży w podejmowanych aktywnościach (prezentacje techniczne),

- Prowadzenie szkoleń i warsztatów,

- Udział w spotkaniach z klientami,

- Wsparcie działu wdrożeniowego partnerów podczas realizacji projektów,

- Praca z Producentem oraz kontakt z jego działem technicznym.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Dogodną dla kandydata formę współpracy (B2B lub umowę o pracę),

• Certyfikowane szkolenia z zakresu wspieranych technologii,

• Możliwość pracy z technologiami: Arbor, Certes Network, Trustwave i innymi z portfolio produktowego 4Sync,

• Współprace z największymi integratorami,

• Przyjazną atmosferę pracy,

• Elastyczne godziny pracy,

• Udział w ciekawych projektach

Wymagania

- Minimum 3 lata pracy w IT na stanowiskach związanych z bezpieczeństwem,

- Wykształcenie wyższe techniczne,

- Umiejętności analitycznego myślenia,

- Umiejętność samodzielnego rozwiązywanie problemów i podejmowania decyzji,

- Bardzo dobra znajomość TCP/IP Linux/Unix,

- Rozumienie protokołów aplikacyjnych,

- Praktyczne rozumienie zagadnień związanych z deszyfrowaniem ruchu SSL/TLS,

- Podstawy języków skryptowych lub programowania,

- Umiejętność swobodnego prowadzenia prezentacji,

- Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,

- Umiejętności pracy pod presją czasu,

- Dobra znajomość języka angielskiego,

- Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma 4Sync Solutions – twórca Internetowej platformy SurfSafe realizują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management