Inżynier Automatyzacji Testów QA

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1138391

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Automatyzacji testów QA

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: od 90 zł / h
Współpraca: długofalowa współpraca, kontrakty podpisywane w cyklach 6-miesięcznych
Start date: ASAP
Godziny pracy: 7-18
Praca zdalna: obecnie cały proces rekrutacyjny zdalnie, onboarding i codzienna praca również zdalnie
Zespół: Scrum

Zadania:
  • Rozwój rozwiązań automatyzacji testów dla systemów informatycznych klientów
  • Opracowywanie i pielęgnacja skryptów testowych
  • Budowa, rozwój i utrzymywanie frameworków testowych i środowisk automatyzacji testów funkcjonalnych / integracyjnych
  • Współpraca z biznesem w celu opracowania scenariuszy testowych
  • Tworzenie rozwiązań do prezentacji wyników testów
  • Integracja zestawu testów automatycznych z CI/CD
  • Uruchamianie cyklicznej regresji dla zakresu funkcjonalności objętej automatyzacją testów
  • Zgłaszanie błędów i zarządzanie nimi

Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku QA Engineer
  • Dobra znajomość C# i .NET Core
  • Dobra znajomość narzędzi automatyzacji testów funkcjonalnych w tym Cucumber i SpecFlow
  • Linux, Docker
  • Znajomość Selenium RemoteWebDriver
  • Podstawowa znajomość Linux-a (Bash), oraz Docker-a (Dockerfile, Docker registry)
  • Podstawowa znajomość Ansible-a (w zakresie pisania i uruchamiania playbook-ów ansiblowych, skryptowania za pomocą Jinja)
  • Podstawowa znajomość HTML, CSS oraz JS (prezentacja wyników testów)
  • Znajomosc j. angielskiego na poziomie min. B1/B2

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland