Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Inżynier Automatyk

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI:

  • Programowanie sterowników PLC i paneli operatorskich (STEP7, TIA PORTAL)
  • Projektowanie szaf sterowniczych i układów automatyki
  • Dobór rozwiązań technicznych w obszarze automatyki przemysłowej
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Prace wdrożeniowe u klientów

WYMAGANIA

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu PLC
  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka lub pokrewne)
  • Znajomość zagadnień z obszaru pneumatyki i hydrauliki
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Umiejętność współpracy w zespole i rekomendowania rozwiązań
  • Znajomość j. angielskiego
  • Znajomość j. niemieckiego będzie atutem
  • Doświadczenie w przygotowywaniu wycen prac automatyki
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Uprawnienia SEP E 1kV

OFERUJEMY:

  • Pracę w renomowanej firmie w branży
  • Udział w nowatorskich i ciekawych projektach
  • Realizację własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realną możliwość dalszego rozwoju i awansu
  • Umowę o pracę
  • Dodatkowe benefity (Multisport, prywatna opieka medyczna)

Numer referencyjny: IA/02/2017/WRC/AG
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.