Inżynier Automatyk

Right Career

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta światowego lidera w swojej branży, jednego z najlepszych pracodawców nastawionych na rozwój pracowników poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • utrzymanie w pełnej sprawności parku maszynowego na terenie całego zakładu w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego, w tym między innymi:
  • programowanie sterowników PLC, tworzenie wizualizacji HMI
  • nadzór prac elektrycznych oraz udział w uruchomieniach i serwisie maszyn
  • prowadzenie działań prewencyjnych
  • systematyczne przekazywanie wiedzy technicznej (prowadzenie szkoleń)

Wymagania idealnego kandydata:

  • wykształcenie wyższe (automatyka, mechatronika, robotyka lub pokrewne)
  • min. 3 - letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • umiejętność diagnozowania i programowania sterowników Siemens S7
  • umiejętność programowania robotów przemysłowych będzie dodatkowym atutem
  • wiedza i doświadczenie dotyczące sieci przemysłowych (OT) będzie dodatkowym atutem
  • biegłość w posługiwaniu się dokumentacją elektryczną
  • język angielski na poziomie min. B1
  • znajomości obsługi programów MS Office (w szczególności Excel)
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • prawo jazdy kat. B

Warunki zatrudnienia:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego, bogaty pakiet szkoleń technicznych
  • możliwość uczestniczenia w projekcie fabryki Przemysł 4.0
  • bogaty pakiet benefitów
  • praca w przyjaznym zespole, dobrej atmosferze

Prezentacja firmy

Right Career specjalizuje się w projektach rekrutacyjnych głównie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria