Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za uruchamianie nowych i zmiany w istniejących systemach automatyki przemysłowej. Do głównych obowiązków automatyka będzie należało programowanie sterowników i paneli operatorskich, najczęściej firm Siemens i Allen-Bradley. Do zakresu odpowiedzialności należy także:
• instalowanie oraz uruchamianie pozostałych urządzeń automatyki przemysłowej, np. falowniki, czujniki, zawory,
• projektowanie systemów automatyki,
• wdrożenia u klienta,
• tworzenie dokumentacji elektrycznej do projektowanych linii,
• montaż instalacji elektrycznych maszyn

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie w programowaniu sterowników PLC, minimum rok/dwa lata
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
• umiejętność czytania schematów elektrycznych/pneumatycznych/hydraulicznych
• umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
• Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków i świadomość odpowiedzialności za ich prawidłowe wykonanie,
• samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
• gotowość do wyjazdów w delegacje (Polska lub cały świat)
• uprawnienia SEP do 1kV
• prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:
• wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektrotechnika, mechatronika),
• wiedza z zakresu bezpieczeństwa maszyn poparta wdrożeniami (część programowa, elektryczna, pneumatyczna i hydrauliczna),
• znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację,
• Dobra organizacja pracy własnej,
• Rozwinięte umiejętności interpersonalne/komunikacyjne,
• znajomość systemów napędowych
• znajomość AutoCad/ePlan
• umiejętność tworzenia dokumentacji elektrycznej
• znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem maszyn
• znajomość sieci przemysłowych, min. Profibus, Ethernet, itp.

Prezentacja firmy

Podstawową dziedziną naszej działalności jest automatyzacja linii... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria