Inżynier Automatyk

HRK S.A.

południe Warszawy, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Międzynarodowy koncern produkcyjny poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier AutomatykMiejsce pracy: południe Warszawy

Zadania:

  • utrzymanie w sprawności linii produkcyjnych od strony automatyki i sterowania, wprowadzanie/tworzenie zmian programowych w sterownikach PLC i panelach operatorskich, wdrażanie nowych rozwiązań w oparciu o sterowanie PLC;
  • analiza awaryjności maszyn ze wskazaniem proponowanych modyfikacji;
  • wprowadzanie ulepszeń i nowych rozwiązań w zakresie jakości, kosztów, efektywności produkcji i technologii;
  • rozwiązywanie problemów technicznych bieżących i długofalowych;
  • opracowywanie planów prewencyjnych;
  • szkolenie techników;
  • prowadzenie projektów inwestycyjnych;
  • współpraca z europejskimi strukturami firmy.

Oczekiwania:

  • wyższe wykształcenie o profilu technicznym ze specjalnością automatyka przemysłowa lub pokrewną;
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność programowania sterowników PLC (bardzo dobra: SIEMENS Step7; dobra: Mitsubishi, OMRON);
  • umiejętność programowania paneli operatorskich (bardzo dobra: Protool, WinCC; dobra: Proface);
  • znajomość układów pneumatyki (FESTO, SMC);
  • znajomość robotów przemysłowych (znajomość robotów ABB i Mitsubishi będzie dodatkowym atutem);
  • znajomość systemów SCADA;
  • uprawnienia SEP na stanowisku dozoru oraz pomiarowe do 1kV będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • kontakt z nowoczesną technologią;
  • szeroki system szkoleń oraz możliwości rozwoju;
  • pracę w międzynarodowym środowisku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.