Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie dla naszego klienta - firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym - poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

inżynier automatyk

Nr ref.: 42575
Praca stała
Lokalizacja: Opole

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie ruchu parku maszynowego z punktu widzenia automatyki, sterowania
  • optymalizacja procesów produkcyjnych z punktu widzenia automatyki, sterowania
  • wprowadzanie działań usprawniających na maszynach i liniach
  • usuwanie awarii, definiowanej akcji prewencyjnych
  • odpowiedzialność za wdrożenie TPM
  • wsparcie dla zespołów uruchomieniowych, zespołów produkcyjnych i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów dotyczących jakości, technologii, wykonalności, awarii
  • wsparcie we wdrażaniu zasad i narzędzi Lean Manufacturing
  • pomiar procesów za pomocą wskaźników produktywności (OEE)

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunki: automatyka, elektronika lub mechatronika (lub kierunki pokrewne poparte stosownym doświadczeniem zawodowym)
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu z odpowiedzialnością za elementy automatyki, sterowania
  • praktyczna znajomość sterowników S7, automatyki przemysłowej, sensoryki, hydrauliki i pneumatyki
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • uprawnienia SEP E1

Oferta:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • praca z wykorzystaniem zaawansowanych technologii
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • dobra atmosfera pracy
  • wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
  • realne możliwości rozwoju w strukturach firmy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)